Search
  • Sandra Arita

Nīderlande

2018 gadā 03. decembrī izlēmām ar draugu braukt uz Nīderlandi, tā mums bija spontāna ideja. Šogad 2019 gadā 3 decembri aprita tieši 1 gads un joprojām esam šeit.

Pa šo gadu esam ļoti iemīlejuši šo valsti, tik daudz skaistas vietas esam apmeklējuši, izklaides parkus un Zoodārzus.

Šeit Holandē ir padomāts par cilvēku izklaide brīvdienās tik daudz iespēju,kuras nav Latvijā!

Ja salīdzina Holandi ar Latviju tad varu teikt ka šeit Daba ir tikpat skaista kā Latvijā,bet šeit ļoti padomāts par tīrību parkos par bērnu atrakcijām un suņu steidzināšanas vietām.

Šis valsts iedzīvotāji ir tik pieklājīgi un atsaucīgi,ko nevar teikt par Latvijas iedzīvotājiem.

Cenu ziņā šeit ir dārgi,bet tas ir balans ar to kādas algas šeit🧸 Latvijā ir otrādi cenas dārgās,bet algas mazas un mācies izdzīvot kā vien vari.

Pa šo gadu šeit esmu ieguvusi tik daudz patīkamu emocīju, daudz jaunus draugus kolēģus♥️ Protams ir jau arī savi mīnusi,bet to nav tik daudz. Holande ja tev nav savas mašīnas tu jūties ka pelēns slazdā,jo attālumi gar pilsētām ir palieli un sabiedriskie transporti ir diezgan dārgi.🧸🌺

Esam bijuši lielajās pilsētās: Amsterdama, Den Hag, Rotterdama, Alkmaara un ļoti daudzās piemilīgās pilsetīņās: Middenmeer, Medemblik, Uhtreht, Den Over utt. varetu turpināt un turpināt,bet nu te pašam ir jābrauc un viss jaapskata.

Arhitektūra šeit ir dažāda savā veidā unikāla.

Vai šeit plānojam palikt? Domāju ka jā kādu laiku šeit noteikti paliksim, jo Latvijā ar mazām algām nedzīvo,bet izdzīvo!!

Pagaidām savu nākotni redzu šeit,bet kā Dievs lems tā arī notiks. Katram savs liktenis un ceļš oa kuru iet.

Būs laiks padalīšos ar atpūtas vietām kuras var apmeklēt te Holandē.

Bet pagaidam iečeko bildītes un dalies ar šo postiņus.

🧸🧸🧸

9 views0 comments

Recent Posts

See All

I grew up in Latvia

I grew up in Latvia ♥️ We walked to school and back with friends. Our dinner time was at 7 pm. Eating out at a restaurant NEVER happened. It just wasn’t a thing🙄 You took your school clothes off as s